Participanti

NR. CRT. NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI JUDEȚUL CLASA UNITATEA DE ÎNVĂȚĂMÂNT
1 Sicoe Isabela Maria Alba A IX-A Colegiul Naţional „Avram Iancu” Cîmpeni
2 Ignat Rebeca Alba A X-A Colegiul Naţional „Lucian Blaga” Sebeş
3 Popa Maria Andreea Alba A XI-A Colegiul Naţional „Titu Maiorescu” Aiud
4 Bîlc Diana Alba A XII-A Colegiul Naţional „Titu Maiorescu” Aiud
5 Tabără Laura Arad A IX-A Colegiul Național „Moise Nicoară” Arad
6 Foitoș Alexandru Arad A X-A Colegiul Național „Moise Nicoară” Arad
7 Palade Roxana Arad A XI-A Liceul Pedagogic ,,Dimitrie Țichindeal” Arad
8 Șăran Mirela Arad A XII-A Liceul Pedagogic ,,Dimitrie Țichindeal” Arad
9 Dobrin Teodora Argeș A IX-A Colegiul Naţional „Vlaicu Vodă” Curtea de Argeş
10 Rădulescu Daiana Argeș A X-A Liceul Teoretic „Ion Mihalache” Topoloveni
11 Vlaicu Adriana Argeș A XI-A Colegiul Naţional „Ion C. Brătianu” Piteşti
12 Bădiloiu Irina-Gabriela Argeș A XII-A Liceul Teoretic „Ion Mihalache” Topoloveni
13 Dediu Alexandra-Petruța Bacău A IX-A Colegiul Național ”Gheorghe Vrânceanu” Bacău
14 Panțîru Elene-Cristina Bacău A X-A Colegiul  Național ”Dimitrie Cantemir” Bacău
15 Nichita Teodora Bacău A XI-A Colegiul  Național ”Dimitrie Cantemir” Bacău
16 Iftimie Mădălina-Elena Bacău A XII-A Liceul.Teoretic  ”Spiru Haret” Moinești
17 Cotrău Ioana Bihor A IX-A Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea
18 Spoială Andreea Bihor A X-A Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea
19 Merce Emilia Bihor A XI-A Colegiul Național „Avram Iancu” Ștei
20 Popa David Bihor A XII-A Liceul Baptist „Emanuel” Oradea
21 Cozma Emilia Bistrița-Năsăud A IX-A Colegiul Național „Petru Rareș”Beclean 
22 Pușcaș Carla Bistrița-Năsăud A IX-A Colegiul Național „George Coșbuc” Năsăud
23 Pop Gabriela Bistrița-Năsăud A X-A Colegiul Național „George Coșbuc” Năsăud
24 Diugan Raluca Bistrița-Năsăud A XI-A Colegiul Național „Liviu Rebreanu” Bistrița
25 Neștiut Maria Bistrița-Năsăud A XII-A Colegiul Național „George Coșbuc” Năsăud
26 Rotariu Lavinia Cristina Botoșani A IX-A Liceul “Dimitrie Cantemir” Dărăbani
27 Tanasă Oana Botoșani A X-A Colegiul Naţional “A.T.Laurian” Botoşani
28 Şologon Giulia Dumitriţa Botoșani A XI-A Colegiul Naţional “A.T.Laurian” Botoşani
29 Ursachi Eva Ştefania Botoșani A XII-A Liceul “Regina Maria” Dorohoi
30 Chirea Andrea Teodora Brăila A IX-A Colegiul Național „Gheorghe Munteanu Murgoci” Brăila
31 Miron Miruna- Elena Brăila A X-A Colegiul Național „Gheorghe Munteanu Murgoci” Brăila
32 Ojovan Bianca Brăila A XI-A Liceul Teoretic „Nicolae Iorga” Brăila
33 Struță Alexandra Brăila A XII-A Colegiul Național „Nicolae Bălcescu” Brăila
34 Florea Oana Brașov A IX-A Colegiul Naţional “Dr.Ioan Meşotă” Braşov
35 Cucoranu Ana-Maria Brașov A X-A Colegiul Naţional “Dr.Ioan Meşotă” Braşov
36 Păcurar Cristina-Maria Brașov A XI-A Colegiul Naţional “Dr.Ioan Meşotă” Braşov
37 Buta Miruna Ramona Raluca Brașov A XII-A Colegiul Naţional “Andrei Şaguna” Braşov
38 Bantaş Gabriela Teodora Bucuresti A IX-A Colegiul Național „Mihai Viteazul” București
39 Borcea Radu Irina Bucuresti A IX-A Colegiul Național  „Iulia Haşdeu” București
40 Mitroi Adina Bucuresti A IX-A Colegiul Național  „Spiru Haret” București
41 Oprea Ana Bucuresti A IX-A Colegiul Național „Mihai Viteazul” București
42 Calinescu Gabriela Bucuresti A X-A Colegiul Național „Sf. Sava” București
43 Zarafu Mihnea Bucuresti A IX-A Colegiul Național  „Tudor Vianu” București
44 Bădeu Andreea Bucuresti A X-A Colegiul Național Bilingv „George Coşbuc” București
45 Bîcă Adriana Bucuresti A X-A Colegiul Național  „Tudor Vianu” București
46 Călimănescu Andreea Bucuresti A X-A Colegiul Național  „Tudor Vianu” București
47 Catană Ivona Bucuresti A X-A Colegiul Național „Gheorghe  Lazăr” București
48 Rădulescu Andrei Bucuresti A X-A Colegiul Național „Spiru Haret” București
49 Raicea Alexia Bucuresti A X-A Colegul Național „Elena Cuza” București
50 Ariton Ştefania Teodora Bucuresti A XI-A Colegiul Național „Ion Creangă” București
51 Bobaru Alexandra Bucuresti A XI-A Colegiul Național „Mihai Viteazul” București
52 Drăguț Iuliana Bucuresti A XI-A Colegiul Național „Mihai Eminescu” București
53 Ghiţă Mariana Alexandra Bucuresti A XI-A Colegul Național „Elena Cuza” București
54 Săndulescu Alina Bucuresti A XI-A Şcoala Centrală București
55 Ţepeş Handaric Miriam Bucuresti A XI-A Colegiul Național „Ion Creangă” București
56 Costea Cosmina Maria Bucuresti A XII-A Colegiul Național „Sf. Sava” București
57 Iosub Maria Bucuresti A XII-A Colegiul Național „Ion Creangă” București
58 Osman Alexandra Bucuresti A XII-A Colegiul Național „Mihai Viteazul” București
59 Popescu Camelia Bucuresti A XII-A Colegiul Național  „Tudor Vianu” București
60 Raicovescu Ana Eliza Bucuresti A XI-A Colegiul Național „Gheorghe  Lazăr” București
61 Tătaru Alexandra Bucuresti A XII-A Colegiul Național  „Iulia Hasdeu” București
62 Luntraru Andra-Mihaela Buzău A IX-A Colegiul Național „Bogdan Petriceicu Hasdeu” Buzău
63 Năstăsoiu Florina Buzău A X-A Colegiul Național „Bogdan Petriceicu Hasdeu” Buzău
64 Iacob Ana-Maria Johana Buzău A XI-A Colegiul Național „Bogdan Petriceicu Hasdeu” Buzău
65 Herghelegiu Cristiana Victoria Nicoleta Buzău A XII-A Colegiul Național „Alexandru Vlahuţă” Râmnicu Sărat
66 Ghenu Mirela Mihaela Călărași A IX-A Colegiul Naţional “Barbu Ştirbei”Călăraşi
67 Slujitoru Roxana Călărași A X-A Colegiul Naţional “Barbu Ştirbei”Călăraşi
68 Barbu Diana Mihaela Călărași A XI-A Liceul Teoretic “Mihai Eminescu”Călăraşi
69 Pietruşel Laura Iulia Călărași A XII-A Liceul Teoretic”Neagoe Basarab” Olteniţa
70 Bobescu Noemi Teofana Caraș-Severin A IX-A Liceul “Mathias Hammer” Anina
71 Neagoe Loredana Caraș-Severin A X-A Liceul Teoretic “Traian Doda”Caransebeş
72 Miculescu Ecaterina Caraș-Severin A XI-A Liceul Pedagogic “Constantin Diaconovici Loga” Caransebeş
73 Simeria Diana Ioana Caraș-Severin A XII-A Liceul Teoretic “Gen. Dragalina” Oraviţa
74 Chiorean Maria Cluj A IX-A Colegiul Național “Emil Racoviță” Cluj-Napoca
75 Gălan  Andra Cluj A IX-A Liceul Teoretic “Ana Ipătescu” Gherla
76 Andreescu Radu Cristian Cluj A X-A Colegiul Național “Onisifor Ghibu” Cluj-Napoca
77 Chirteș Mara Cluj A XI-A Colegiul Național “Emil Racoviță” Cluj-Napoca
78 Pîrvan Andreea Cluj A XII-A Colegiul Național “Emil Racoviță” Cluj-Napoca
79 Tarța Adela Cluj A XII-A Liceul Teoretic “Nicolae Bălcescu” Cluj-Napoca
80 Abduraman Suher Constanța A IX-A Liceul Internaţional de Informatică Constanța
81 Radu Ana-Maria Iulia Constanța A IX-A Colegiul Naţiona Mircea cel Bătrân Constanța
82 Chiriţă Sorin Dan Constanța A X-A Liceul Teoretic Ovidius Constanța
83 Gîlă Alexandra Clara Constanța A X-A Liceul Teoretic Ovidius Constanța
84 Stancu Ioana Constanța A XI-A Colegiul Naţional „Mihai.  Eminescu” Constanța
85 Negruşeru Mădălina Constanța A XII-A Liceul Teoretic „George Călinescu” Constanța
86 Mitrofan Oana Covasna A IX-A Liceul Teoretic ”Mircea Eliade”, Întorsura Buzăului
87 Penciu Oana Covasna A X-A Colegiul Național ”Mihai Viteazul”, Sf. Gheorghe
88 Todor Nadia Covasna A XI-A Liceul Teoretic ”Mircea Eliade”, Întorsura Buzăului
89 Stanciu Laura Covasna A XII-A Colegiul Național ”Mihai Viteazul”, Sf. Gheorghe
90 Pletea Ioana Dâmbovița A IX-A Colegiul Național „Ienăchiță Văcărescu” Târgoviște
91 Cojocaru Elena Luciana Dâmbovița A X-A Colegiul Național „Nicolae Titulescu”Pucioasa
92 Gavrilă Corina Dâmbovița A XI-A Colegiul Național „Ienăchiță Văcărescu” Târgoviște
93 Diaconescu Ruxandra-Maria Dâmbovița A XII-A Colegiul Național „Nicolae Titulescu”Pucioasa
94 Pîrvulescu Andreea Beatrice Dolj A IX-A Colegiul Național „Fraţii Buzeşti Craiova
95 Ionescu Mădălin Dolj A X-A Colegiul Național „Carol I” Craiova
96 Nicola  Maria Alexandra Dolj A XI-A Colegiul Național „Fraţii BuzeştiCraiova
97 Militaru Ioana Elisabeta Dolj A XII-A Colegiul Național „Carol I” Craiova
98 Bugeac Ioana Simona Galați A IX-A Colegiul Național „Vasile Alecsandri” Galați
99 Iacob Adelina Galați A X-A Colegiul Național „Vasile Alecsandri” Galați
100 Dumitrașcu Ana-Maria Galați A XI-A Colegiul Național „Vasile Alecsandri” Galați
101 Voiculescu Bogdan Galați A XII-A Colegiul NaționalCostache Negri  Galați
102 Biro Sebastian Giurgiu A IX-A Colegiul National “Ion Majorescu” Giurigiu
103 Caloianu Georgiana Giurgiu A X-A Colegiul National “Ion Majorescu” Giurigiu
104 Radu Iulia Giurgiu A XI-A Colegiul National “Ion Majorescu” Giurigiu
105 Sandu Georgiana Iulia Giurgiu A XII-A Colegiul National “Ion Majorescu” Giurigiu
106 Achim Teodora Gorj A IX-A Colegiul Național “Tudor Vladimirescu” Târgu-Jiu
107 Gherghinoiu Florela Gorj A IX-A Colegiul Național “Spiru Haret” Târgu-Jiu
108 Predescu Maria Gorj A X-A Colegiul Național “Ecaterina Teodoroiu” Târgu-Jiu
109 Ţiu Mihai Gorj A X-A Colegiul Național “Ecaterina Teodoroiu” Târgu-Jiu
110 Băloi Raluca Gorj A XI-A Colegiul Național “Tudor Vladimirescu” Târgu-Jiu
111 Dalaban Elena Gorj A XII-A Colegiul Național “Spiru Haret” Târgu-Jiu
112 Marcu Alexandra Carla Harghita A IX-A Liceul Teoretic “O. C. Tăslăuanu”, Topliţa
113 Ciforac Andreea Harghita A X-A Liceul Teoretic “O. C. Tăslăuanu”, Topliţa
114 Sandor Andreea Diana Harghita A XI-A Liceul Teoretic ,,Sfântu-Nicolae”, Gheorgheni
115 Tompea Roxana Claudia Harghita A XII-A Liceul Teoretic “O. C. Tăslăuanu”, Topliţa
116 Gâdăr Adelina Alexandra Hunedoara A IX-A Colegiul Economic “Emanuil Gojdu” Hunedoara
117 Pavel Mihai Hunedoara A X-A Colegiul Naţional “Iancu de Hunedoara” Hunedoara
118 Macovei Alexandra Oana Hunedoara A XI-A Liceul Teoretic “Mircea Eliade” Lupeni
119 Vraciu Cosmin Hunedoara A XII-A Colegiul Naţional “Decebal” Deva
120 Bodeanu Roxana Elena Ialomița A IX-A Liceul de Artă „Ionel Perlea” Slobozia
121 Pirjol Ioana Ialomița A X-A Liceul Teoretic “Carol I”  Fetești
122 Coman Mădălina  Ioana Ialomița A XI-A Colegiul Național „Grigore  Moisil”  Urziceni
123 Chivu Daniela Ialomița A XII-A Liceul Teoretic “Carol I”  Fetești
124 Caluschi Miruna-Elena Iași A IX-A Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași
125 Ștreangă Laura-Andreea Iași A IX-A Colegiul Național Iași
126 Rezuș Irina Ioana Iași A X-A Colegiul ”Costache Negruzzi” Iași
127 Trușcan Ioana Teodora Iași A X-A Colegiul Național Iași
128 Pătrău Alexandra Iași A XI-A Colegiul ”Costache Negruzzi” Iași
129 Buzdugan Ioana Iași a XII-a Colegiul ”Costache Negruzzi” Iași
130 Codreanu Maria Teodora Iași A XII-A Colegiul Național Iași
131 Gîfu Ioana Ilfov A IX-A Liceul Teoretic „Ioan Petruș” Otopeni
132 Geantă Maria Ilfov A XI-A Liceul Teoretic „Alexandru Rosetti” Vidra
133 Mihalache Damaris Ilfov A XII-A Liceul Tehnologic „Dumitru Dumitrescu” Buftea
134 Mara Corina Maramureș A IX-A Colegiul Naţional “Gheorghe Şincai” Baia-Mare
135 David Roxana Maramureș A X-A Colegiul Naţional “Gheorghe Şincai” Baia-Mare
136 Dan Carla Patricia Maramureș A XI-A Liceul Teoretic “Ioan Buteanu” Șuncuta Mare
137 Bartoş Daniela Maramureș A XII-A Colegiul Naţional “Mihai Eminescu” Baia-Mare
138 Moraru Anastasia Mehedinți A IX-A Colegiul Naţional „Traian” Drobeta Turnu Severin
139 Protopopescu Ruri Mehedinți A X-A Colegiul Naţional „Traian” Drobeta Turnu Severin
140 Vamvu Maria Alexandra Mehedinți A X-A Colegiul Naţional „Gheorghe Ţiţeica” Drobeta Turnu Severin
141 Ferenczi Andreea Mehedinți A XI-A Colegiul Naţional „Traian” Drobeta Turnu Severin
142 Boată Mihaela Mehedinți A XII-A Colegiul Naţional „Gheorghe Ţiţeica” Drobeta Turnu Severin
143 Price Cosmina Cristina Mureș A IX-A Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”, Târgu- Mureş
144 Mailat  Daniela Mureș A X-A Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”, Târgu- Mureş
145 Moldovan Diana Mureș A XI-A Colegiul Naţional „Unirea”, Târgu-Mureş
146 Nemeth Adrienn Mureș A XII-A Colegiul Naţional „Mircea Eliade” Sighişoara
147 Cojocaru Alexandra Neamț A IX-A Colegiul Naţional „Roman-Vodă” Roman
148 Zăhăleanu Ana-Daria Neamț A X-A Colegiul Naţional„ Ştefan cel Mare”Târgu-Neamţ
149 Stache Maria-Raluca Neamț A XI-A Colegiul Naţional „Calistrat Hogaş” Piatra-Neamţ
150 Grama Andreea-Alexandra Neamț A XII-A Colegiul Naţional „Calistrat Hogaş” Piatra-Neamţ
151 Sfătosu Bianca Olt A IX-A Colegiul Național” Radu Greceanu” Slatina
152 Băcănaru Ramona Olt A X-A Colegiul Național” Radu Greceanu” Slatina
153 Rosiu Georgiana-Gabriela Olt A XI-A Liceul Teoretic “Petre Pandrea” Balș
154 Ionescu Andrada Olt A XII-A Colegiul Național” Ion Minulescu” Slatina
155 Condruz Iulia Prahova A IX-A Colegiul Militar Liceal ,,Dimitrie Cantemir” Breaza
156 Alecu Bianca Prahova A X-A Colegiul Naţional „Mihai Viteazul” Ploieşti
157 Iosif Mara Alexandra Prahova A XI-A Colegiul Naţional „Nicolae Grigorescu” Câmpina
158 Potcovaru Sorina-Denisa Prahova A XI-A Colegiul Militar Liceal ,,Dimitrie Cantemir” Breaza
159 Ştefan Roxana Prahova A XII-A Colegiul Militar Liceal,,Dimitrie Cantemir” Breaza
160 Nedelcu Diana Sălaj A IX-A Colegiul Național “Silvania” Zalău
161 Chițu Cristina Sălaj A X-A Colegiul Național “Silvania” Zalău
162 Petre Cristiana Sălaj A X-A Colegiul Național “Silvania” Zalău
163 Pavel Ioana Daniela Sălaj A XI-A Colegiul Național “Silvania” Zalău
164 Prodan Larisa Georgiana Sălaj A XI-A Colegiul Național “Silvania” Zalău
165 Pop Andreea Sălaj A XII-A Colegiul Național “Gheorghe Șincai” Zalău
166 Naghi Ioana Satu Mare A IX-A Colegiul Naţional “Mihai Eminescu” Satu Mare
167 Opris Tania Satu Mare A IX-A Colegiul Naţional “Mihai Eminescu” Satu Mare
168 Popa Andra Cristiana Satu Mare A X-A Colegiul Naţional “Mihai Eminescu” Satu Mare
169 Bereş Geanina Antonela Satu Mare A XI-A Colegiul Naţional “Mihai Eminescu” Satu Mare
170 Bob Ruxandra Satu Mare A XII-A Colegiul Naţional “Mihai Eminescu” Satu Mare
171 Buta Alessia Larisa Tiffany Sibiu A IX-A Liceul Tehnologic „Şcoala Naţională de Gaz” Mediaş
172 Parolea Teodora Sibiu A X-A Colegiul Naţional „Octavian Goga” Sibiu
173 Trântescu Bianca Sibiu A XI-A Liceul Tehnologic „Şcoala Naţională de Gaz” Mediaş
174 Avram Diana Sibiu A XII-A Liceul Teoretic„S.L. Roth” Mediaş
175 Răceanu Iasmina Maria Suceava A IX-A Colegiul Naţional ”Petru Rareş” Suceava
176 Cășuneanu Adela – Ela Suceava A X-A Colegiul Naţional ”Petru Rareş” Suceava
177 Fraseniuc Maria Suceava A XI-A Colegiul Tehnic”Laţcu Vodă” Siret
178 Gavrilovici Anastasia Suceava A XII-A Colegiul Naţional ”Petru Rareş” Suceava
179 Mitran Andreea Roxana Teleorman A IX-A Colegiul Naţional “Al.D.Ghica” Alexandria
180 Rădoi Cătălina Florentina Teleorman A X-A Colegiul Naţional “Unirea” Turnu Măgurele
181 Păruş  Mădălina Ştefania Teleorman A XI-A Liceul Teoretic Zimnicea
182 Mardale Alexandra Lili Teleorman A XII-A Colegiul Naţional “A.D.Ghica”, Alexandria
183 Vaida Coralia Timiș A IX-A Colegiul Naţional „Constantin Diaconovici Loga” Timișoara
184 Malekshahian Sarah Timiș A X-A Liceul Teoretic ”Jean Louis Calderon” Timișoara
185 Grosek Oxana Timiș A XI-A Liceul Teoretic “Nikolas Lenau “ Timișoara
186 Popescu Corina Timiș A XI-A Colegiul National “C.D.Loga”
187 Surdea-Hernea Vlad Timiș A XI-A Liceul de Informatică „Grigore Moisil” Timișoara
188 Bodog Alex Timiș A XII-A Liceul Pedagogic „Carmen Sylva”
189 Păun Cristina Tulcea A IX-A Liceul Teoretic „Grigore Moisil” Tulcea
190 Chiper Andreea Tulcea A X-A Liceul Teoretic „Grigore Moisil” Tulcea
191 Teodorof Laura-Ioana Tulcea A XI-A Colegiul Dobrogean „Spiru Haret” Tulcea
192 Pascale Adelina Tulcea A XII-A Colegiul Dobrogean „Spiru Haret” Tulcea
193 Cismaru-Croce Giulia Vâlcea A IX-A Colegiul Naţional “Mircea cel Bătrân” Râmnicu- Vâlcea
194 Nicu Anca Teodora Vâlcea A X-A Colegiul Naţional “Mircea cel Bătrân” Râmnicu- Vâlcea
195 Bonciu Ileana Vâlcea A XI-A Colegiul Naţional “Alexandru Lahovari” Râmnicu- Vâlcea
196 Jipescu cristina Vâlcea A XII-A Colegiul Naţional “Alexandru Lahovari” Râmnicu- Vâlcea
197 Brebu Alexandra Vaslui A IX-A Colegial Naţional “Gheorghe Roşca Codreanu” Bârlad
198 Boncoi Diana Vaslui A X-A Colegial Naţional “Gheorghe Roşca Codreanu” Bârlad
199 Enache Lorena Vaslui A XI-A Colegial Naţional “Gheorghe Roşca Codreanu” Bârlad
200 Neştian Elena Vaslui A XII-A Colegial Naţional “Gheorghe Roşca Codreanu” Bârlad
201 Pintilie Alexandra Maria Vrancea A IX-A Liceul Teoretic „Emil Botta” Adjud
202 Bucă Larisa Elena Vrancea A X-A Colegiul Naţional „Unirea” Focşani
203 Ciobotaru Irina Vrancea A X-A Liceul Teoretic „Emil Botta” Adjud
204 Chelaru Anda Alexandra Vrancea A XI-A Colegiul Naţional „Unirea” Focşani
205 Munteanu Vlăduț Silviu Vrancea A XII-A Liceul Teoretic „Emil Botta” Adjud
206 Rovenschi Adela Mihaela Vrancea A XII-A Colegiul Naţional „Al. I. Cuza”, Focşani

 

Organizatori:

NUME ŞCOALĂ
PISANO PATRICIA COLEGIUL TEHNIC “REGELE FERDINAND” TIMIŞOARA
ROMAN RAMONA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV “BANATUL” TIMIŞOARA
CURUŢ CARMEN COLEGIUL TEHNIC “REGELE FERDINAND” TIMIŞOARA
UNGUREANU GABRIELA COLEGIUL TEHNIC “REGELE FERDINAND” TIMIŞOARA
SANDU MARIANA COLEGIUL TEHNIC “I. C. BRĂTIANU” TIMIŞOARA
MUREŞAN ADRIANA LICEUL TEORETIC “VLAD ŢEPEŞ” TIMIŞOARA
VOICU ILEANA LICEUL DE INFORMATICĂ “GRIGORE MOISIL” TIMIŞOARA
SÂRBU SIMONA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 24 TIMIŞOARA
CRAINIC SIMONA LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMIŞOARA
ILINCAR VALERIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 TIMIŞOARA
MACOVEI EMANUELA COLEGIUL DE ARTĂ  “ION VIDU” TIMIŞOARA
MILIN TIHOMIR COLEGIUL NAŢIONAL “C. D. LOGA” TIMIŞOARA
MICLĂUŞ LUCIAN COLEGIUL TEHNIC “I. C. BRĂTIANU” TIMIŞOARA
NICOLAE CRISTINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 30 TIMIŞOARA
GRAORE BOPGDAN LICEUL TEORETIC “J. L. CALDERON” TIMIŞOARA
ŞANDRU FLOAREA VALENTINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 “TAKE IONESCU” TIMIŞOARA
IANCULESCU FLORENTINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 30 TIMIŞOARA